Wersje językowe
zamówienia telefoniczne: 530 114 300 email: biuro@magniticalashes.pl
O nas

MAGNITICA LASHES - AKCESORIA DO PRZEDŁUŻANIA ORAZ ZAGĘSZCZANIA RZĘS I BRWI

Ewelina Siatkiewicz założycielka marki Magnitica Lashes

Ewelina Golba-Sajak, założycielka i właścicielka marki Magnitica Lashes

Magnitica Lashes to wysokiej jakości produkty do przedłużania oraz zagęszczania rzęs i brwi. Już od ponad dwunastu lat dbamy o to aby każda stylistka mogła pracować na wysokiej jakości produktach, które odmienią każde spojrzenie.


 Każdy oferowany przez nas produkt został dokładnie sprawdzany i testowany zarówno fabrycznie jak i przez stylistki i instruktorki – dopiero po takich testach trafia do rąk naszych klientów.

Aktualnie posiadamy produkty do każdej metody przedłużania i zagęszczania rzęs (w tym bogatą paletę kolorów rzęs do Russian Volume), naszą bestsellerową złotą serię rzęs oraz klejów i wysokiej klasy akcesoria przyspieszające pracę stylistek.

W naszej Magniticowej rodzinie jest już ponad 40 certyfikowanych stylistek, które szkolą w całej Polsce, jak i za granicą z takich metod jak 1:1, 2-3D, 4-6D, 8D, Hyper Volume, Non Stop Mascara - permamentny tusz do rzęs, rekonstrukcja brwi czy zdobienia kolorowe.

Co roku organizujemy fantastyczną imprezę przyznania statuetek "Złotej Rzęsy" dla najlepszych instruktorek Magnitica oraz szereg warsztatów podnoszących umiejętności szkoleniowe.

Życie jest krótkie, rzęsy nie muszą!

Magnitica Lashes powstała z pasji do upiększania. Razem ze stylistkami pracującymi na naszych akcesoriach spełniamy marzenia kobiet o pięknym, uwodzicielskim spojrzeniu.

Tak jak nasze klientki, tak i my stawiamy na rozwój i poszerzanie swojej oferty, dlatego stale dodajemy nowe, sprytne produkty, ułatwiające pracę stylistek i czyniące ją bardziej komfortową.

Naszą ekipę tworzą same kobiety, dlatego idealnie rozumiemy potrzeby naszych stylistek. Dbamy o szczegóły zarówno w realizacji zamówień jaki i wyglądzie oraz jakości produktów, czy w takich elemantach jak gadżety reklamowe dla klientek.

Najwyższa jakość i elegancki design!


W końcu rzęsy nie mogą być nudne.

Magnitica to jakość i elagancja, którą doceniło już tysiące stylistek. Dziękujemy!

Ewelina Golba-Sajak
Założycielka marki Magnitica Lashes

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl