Lifting Rzęs - HIT czy KIT?
Lifting Rzęs - HIT czy KIT?

Lifting Rzęs - HIT czy KIT?

Uwielbiam jak bardzo zmienia się rynek Stylizacji Rzęs w Polsce. Pamiętam doskonale początki naszej branży i wielu ludzi mówiących stylistkom rzęs, że to chwilowa moda, więc lepiej trzymać się pewnych zawodów. I wiecie co? Z radością obserwuję, jak nie mieli racji… Oczywiście - chwilowa moda była, ale na stylizacje rzęs jaka wtedy była hitem - czyli dużo, długo, gęsto i na jednym rozmiarze. Wtedy nikt nie otarł o dobrą Stylistkę Rzęs, ale każdy pytał o kogokolwiek kto wie, jak władać pęseta i stworzy cuda na oczach.

To był rok 2009...

Dziś klientka pyta „gdzie znajdę dobrą stylistkę rzęs”. Okazuje się, że dobra stylistka to już nie tylko ta, która pracuje na metodach 1:1 i volume, ale ta która zna tajniki stylizacji oka zarówno rzęsami syntetycznymi, jak również potrafi podkreślić spojrzenie długimi, naturalnymi rzęsami. I tu pojawia się pytanie - rozwijać się czy nie?

Oczywiście, że tak! 

Jak zatem podejść do tematu liftingu rzęs? 

Odważnie i rozważnie.

Gdy wprowadzaliśmy Lifting Rzęs Magnitica, wiedzieliśmy, że nie tylko o efekt zabiegu chodzi, ale też o to, dlaczego klientki go wykonują.

Dlaczego klientki wykonują zabieg liftingu rzęs?

Wygoda

Jeśli nie dotrzymasz terminu „uzupełnienia” jak w przypadku przedłużania rzęs, nie będziesz stresować się nieestetycznymi efektem… Rzęsy wymieniają się stopniowo, aż odrosną wszystkie i po efekcie liftingu nie będzie śladu.

Czas

Czas to pieniądz. Często nie zdajemy sobie sprawy, że dla nas czas zabiegu to czas pracy, za to dla klientki dojazd, parkowanie, czasem załatwienie opieki do dziecka (czasem płatnej), dlatego zabieg który trwa godzinę, a daje efekty jest super rozwiązaniem 

Efekt

To co można osiągnąć liftingiem nie da żadna Mascara.

Naturalność

Wiele miejsc pracy, a nawet wiele gustów wymaga naturalności, ale nic nie szkodzi lepiej ją wydobyć i podkreślić.

Czy lifting rzęs to HIT?

Nasz tak!

  • zestaw do liftingu daje Ci wszystko co potrzebne do zabiegu i wystarcza aż na 38 zabiegów!
  • Czas pracy- nasz lifting wykonasz w 30-45 min- preparaty działają ekspresowo, reszta to Twoje umiejętności 
  • Cena… 38 zabiegów, a cena… zwraca się po 2 liftingach

 

Czy mam pisać więcej? Mogłabym, ale po co? Jeśli jeszcze nie skończyłaś Szkolenia z Liftingu Rzęs możesz śmiało wziąć udział w szkoleniu u nas. Wystarczy do nas napisać, a my pomożemy Ci poszerzyć swoją ofertę.

 

Pliki (1)

Kategorie blog
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium