Gotowe kępki rzęs – czy warto?
Gotowe kępki rzęs – czy warto?

Gotowe kępki rzęs – czy warto?

Elegancki i hipnotyzujący wygląd oczu – te dwie zalety wyłaniają się w efekcie końcowym zabiegu przy użyciu kępek rzęs Hybrid Volume.

Gotowe kępki rzęs to nie tylko zaoszczędzony czas pracy, bo każda z nas wie, ile zajmuje stworzenie kępek do większych objętości. Więcej czasu to także możliwość zwiększenia liczby klientek w przeciągu dnia.

Taki zestaw rzęs hybrydowych ma też inne zalety w zastosowaniu. Ręcznie wykonane kępki posiadają specjalnie skręcone nóżki. Zaprojektowane zostały z precyzyjną dokładnością, aby idealnie pasowały do naturalnej rzęsy. Dzięki wykonanemu skrętowi kępki pewnie trzymają się w całości, wystarczy więc złapać je pęsetą i nanieść na klej. I właśnie – tu nasuwa się pytanie. Jaki klej do rzęs Hybrid Volume? Jakiej użyć pęsety?

Klej do gotowych kępek rzęs

Do metody Hybrid Volume najlepszy będzie dedykowany klej. Kleje do rzęs hybrydowych są specjalnie zaprojektowane do trwałego mocowania sztucznych rzęs na płytce naturalnej rzęsy. Są one zazwyczaj bardziej mocne niż kleje do rzęs zwykłych, ponieważ sztuczne rzęsy hybrydowe są noszone przez dłuższy okres czasu niż zwykłe rzęsy. Świetnie sprawdzą się również te bez cyjanoakrylu. Użycie takiego kleju nie wyklucza klientek uczulonych na ten związek chemiczny. Jako że kleje tego typu są delikatniejsze, mniej podrażniają skórę przy nakładaniu kępek rzęs. Nie powodują niepożądanych reakcji hipoalergicznych i są mniej szkodliwe dla środowiska.

Lakier do rzęs hybrydowych

Jaka pęseta do metody objętościowej?

By złapać tak sporą objętość, idealnie sprawdzi się zakrzywiona pęseta kopytko. Tak zakrzywiona pęseta jest idealnym wyborem do pracy z kępkami. Umożliwia precyzyjne chwytanie rzęs o metodach objętościowych nawet 10D! Ergonomiczny kształt tych pęset zapewnia odpowiedni komfort do wykonywania takich zabiegów przez dłuższy czas. Świetnie sprawdzi się w tym wypadku pęseta z serii Red Diamond.

 

Podsumowanie

W przeglądzie zalet gotowych kępek Hybrid Volume warto wyróżnić kilka z nich:

  • Piękny i precyzyjny efekt przy niewielkim nakładzie czasu
  • Możliwość osiągnięcia efektów od tych subtelnych po bardziej dramatyczne
  • Zachowana jest symetria rzęs

Czy warto? Tak, jeżeli klientki chcą cieszyć się długotrwałym efektem i zadowoleniem z uzyskanego wyglądu. To idealna metoda dla kobiet, które chcą uzyskać naturalny, delikatny i piękny wygląd oczu.

 

Kategorie blog
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium