Szkolenie przedłużania rzęs metodą 2-3 D


Szkolenie przedłużania rzęs metodą 2/3d kraków

Kurs przedłużania rzęs 2/3D w Krakowie

Podstawą podkreślenia walorów urody, a jednocześnie zachowania naturalnego wyglądu twarzy, jest umiejętne korzystanie z dostępnych w naszej ofercie produktów. Zasada ta dotyczy przede wszystkim okolic oczu, które pięknie wyeksponowane przyciągają uwagę towarzyszących nam osób. Dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w naszym szkoleniu Panie z całej Polski i zagranicy.

Kurs przedłużania rzęs 2/3D prowadzony jest przez licencjonowane Instruktorki, które zakończyły edukację zdając 3 etapowe egzaminy. Chętnie zaznajomią Was z różnorodnymi technikami dokładania kępek rzęs i pomogą wybrać najbardziej odpowiednią do danego typu urody.

Volume 2-3D

Metoda Volume 2-3D to metoda tzw. objętościowa, która pozwala na uzyskanie efektu niezwykle długich i grubych włosków, które skutecznie przyciągają uwagę. Organizowany przez nas kurs przedłużania rzęs metodą objętościową Volume 2-3D został stworzony z myślą o stylistkach, które posiadają certyfikat podstawowy z metody 1:1. Podczas szkolenia uczestniczki poznają specyfikę metody Volume 2-3D oraz techniki umożliwiające skrócenie czasu zabiegu. Przedstawiamy również rodzaje rzęs oraz podpowiadamy jak odpowiednio o nie zadbać.

Szkolenie z przedłużania rzęs metodą 2-3D

Szkolenie 2/3D w Krakowie przeznaczone jest dla stylistek już zajmujących się przedłużaniem rzęs metodą 1:1, dlatego w ramach zgłoszenia ważne jest przedstawienie certyfikatu podstawowego oraz zdjęć wykonanych przez siebie rzęs.

Podczas szkolenia 2/3D poznasz:

  • Tajniki metody 2D i 3D
  • Sztuczki, które pozwolą Ci przyspieszyć czas pracy przy rzęsach objętościowych
  • Odpowiedni dobór rzęs objętościowych do klientki
  • Rodzaje rzęs do stylizacji volume
  • Końcową kosmetykę zabiegu
  • Zasady pielęgnacji rzęs 2D-3D

Szkolenie 2-3D jest kolejnym stopniej w Twojej karierze Stylistki Rzęs. Pozwoli Ci podkreślić piękno rzęs każdej klientki bez nadmiernego ich obciążania!

Czas trwania: 6-8h

Dodatkowe materiały wliczone w kurs 2/3D:

  • Drukowany instruktaż przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 2:1 i 3:1 Magnitica Lashes
  • Certyfikat


Koszt szkolenia:

1 600 zł – jest to szkolenie indywidualne jednodniowe- dzięki temu mamy będziemy w stanie odpowiedzieć na każde Twoje pytanie, oraz dokładnie przeszkolić Cię z techniki.

1200zł/os. - jest to szkolenie grupowe max 4os., jednodniowe.

Każde szkolenie potwierdzamy imiennym certyfikatem Magnitica uprawniającym do wykonywania zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs metodami 2:1 i 3:1 Magnitica.
Warunkiem ukończenia szkolenia jest zaliczenie testu teoretycznego oraz praktycznego, który odbędzie się pod koniec kursu.
Każda stylistka, która ukończy nasz kurs, może liczyć na darmową reklamę swoich usług na stronach Magnitica.

Panie zainteresowane wzięciem udziału w kursie przedłużania rzęs oraz ich zagęszczania prosimy o kontakt mailowy pod adresem: biuro@magniticalashes.pl (w temacie prosimy wpisywać „Instruktor”)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium