Szkolenie przedłużania rzęs 4-6 D

Kurs przedłużania rzęs

Podstawą podkreślenia walorów urody, a jednocześnie zachowania naturalnego wyglądu twarzy, jest umiejętne korzystanie z dostępnych w naszej ofercie produktów. Zasada ta dotyczy przede wszystkim okolic oczu, które pięknie wyeksponowane przyciągają uwagę towarzyszących nam osób. Dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w naszym szkoleniu Panie z całej Polski i zagranicy.

Kurs przedłużania rzęs prowadzony jest przez licencjonowane Instruktorki, które zakończyły edukację zdając 3 etapowe egzaminy. Chętnie zaznajomią Was z różnorodnymi technikami dokładania kępek rzęs i pomogą wybrać najbardziej odpowiednią do danego typu urody.

Russian Volume 4-6D

Najwyższy stopień zaawansowania w stylizacji! Organizujemy kurs przedłużania rzęs metodą Russian Volume 4-6D, która w ostatnich czasach cieszy się ogromną popularnością. Włoski wykorzystane podczas zabiegu tego typu są jednocześnie niezwykle gęste i delikatne. Szkolenie to stworzone jest dla zaawansowanych stylistek, dlatego do uczestnictwa niezbędne jest przedstawienie posiadanych certyfikatów z innych kursów przedłużania rzęs. Podczas szkolenia Panie zapoznają się m.in. z trzema technikami pracy z wykorzystaniem metody 6D.

Szkolenie 4-6D

Szkolenie z najpopularniejszej metody ostatniego czasu! Rzęsy objętościowe 6D to przyszłość na rynku stylizacji rzęs. Są lekkie, nieprzyzwoicie gęste, delikatne i wspaniałe. Odmienią oko każdej klientki czyniąc je zaskakująco wyrazistym i naturalnym.

Zapraszamy na profesjonalne szkolenia z metod objętościowych 4-6D!

Szkolenie to jest przeznaczone dla osób zaawansowanych, dlatego ważne jest przedstawienie swoich certyfikatów z metod 1:1, 2-3D oraz zdjęć wykonanych przez siebie stylizacji 1:1 i 2-3D. Jest to najwyższy stopień stylizacji rzęs, wymagający posiadania umiejętności zaawansowanych.

Podczas szkolenia poznasz:

 • Tajniki metody 4-6D
 • 3 różne techniki pracy metodą 6D
 • Specjalny Trik 4D-6D Magnitica Speed Effect by Magnitica Lashes – przedstawiający tajniki rosyjskiej metody volume, dzięki któremu będziesz wykonywać stylizację 6D w ok 2:30 godziny bez nadmiernego użytku kleju. Patent dostępny tylko w Magnitica!
 • Sztuczki, które pozwolą Ci przyspieszyć czas pracy przy rzęsach objętościowych
 • Tajniki kształtowania kępek
 • Odpowiedni dobór rzęs objętościowych do klientki
 • Rodzaje rzęs do stylizacji volume
 • Końcową kosmetykę zabiegu
 • Zasady pielęgnacji rzęs 4-6D

Dodatkowo możesz wybrać opcję rozszerzoną szkolenia na której poznasz tajniki metody 8D!

Koszt szkolenia to:

Czas trwania szkolenia 4-6D: 8-10h - koszt 1800zł / grupowe 4os. 1400zł/os.

Czas trwania szkolenia 4-6D rozszerzonego dwudniowe: 14-16h - 2200zł / grupowe 4os. 1700zł/os.

Dodatkowe materiały wliczone w kurs:

 • Drukowany instruktaż przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 4-6d Magnitica Lashes
 • Certyfikat

Każde szkolenie potwierdzamy imiennym certyfikatem Magnitica uprawniającym do wykonywania zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs metodami 2:1 i 3:1 Magnitica.
Warunkiem ukończenia szkolenia jest zaliczenie testu teoretycznego oraz praktycznego, który odbędzie się pod koniec kursu.
Każda stylistka, która ukończy nasz kurs, może liczyć na darmową reklamę swoich usług na stronach Magnitica.

Panie zainteresowane wzięciem udziału w kursie przedłużania rzęs oraz ich zagęszczania prosimy o kontakt mailowy pod adresem: biuro@magniticalashes.pl (w temacie prosimy wpisywać „Instruktor”)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium