Lifting Rzęs - HIT czy KIT?

Uwielbiam jak bardzo zmienia się rynek Stylizacji Rzęs w Polsce. Pamiętam doskonale początki naszej branży i wielu ludzi mówiących stylistkom rzęs, że to chwilowa moda, więc lepiej trzymać się pewnych zawodów. I wiecie co? Z radością obserwuję, jak nie mieli racji… Oczywiście - chwilowa moda była, ale na stylizacje rzęs jaka wtedy była hitem - czyli dużo, długo, gęsto i na jednym rozmiarze. Wtedy nikt nie otarł o dobrą Stylistkę Rzęs, ale każdy pytał o kogokolwiek kto wie, jak władać pęseta i stworzy cuda na oczach.

To był rok 2009.

I dziś mamy rok 2022… praktycznie jego końcówkę. 

Dziś klientka pyta „gdzie znajdę dobrą stylistkę rzęs”. Okazuje się, że dobra stylistka to już nie tylko ta, która pracuje na metodach 1:1 i volume, ale ta która zna tajniki stylizacji oka zarówno rzęsami syntetycznymi, jak również potrafi podkreślić spojrzenie długimi, naturalnymi rzęsami. I tu pojawia się pytanie - rozwijać się czy nie?

Oczywiście, że tak! 

Jak zatem podejść do liftingu rzęs? 

Odważnie i rozważnie.

Gdy wprowadzaliśmy Lifting Rzęs Magnitica, wiedzieliśmy, że nie tylko o efekt zabiegu chodzi, ale też o to, dlaczego klientki go wykonują.

 

Dlaczego?

-wygoda, jeśli nie dotrzymasz terminu „uzupełnienia” jak w przypadku przedłużania rzęs, nie będziesz stresować się nieestetycznymi efektem… Rzęsy wymieniają się stopniowo, aż odrosną wszystkie i po efekcie liftingu nie będzie śladu.

-czas - a czas to pieniądz. Często nie zdajemy sobie sprawy, że dla nas czas zabiegu to czas pracy, za to dla klientki dojazd, parkowanie, czasem załatwienie opieki do dziecka (czasem płatnej), dlatego zabieg który trwa godzinę, a daje efekty jest super rozwiązaniem 

-efekt - to co można osiągnąć liftingiem nie da żadna Mascara

-naturalność - wiele miejsc pracy, a nawet wiele gustów wymaga naturalności, ale nic nie szkodzi lepiej ją wydobyć i podkreślić.

Czy zatem Lifting to HIT?

Nasz tak!

  • zestaw do liftingu daje Ci wszystko co potrzebne do zabiegu i wystarcza aż na 38 zabiegów!
  • Czas pracy- nasz lifting wykonasz w 30-45 min- preparaty działają ekspresowo, reszta to Twoje umiejętności 
  • Cena… 38 zabiegów, a cena… zwraca się po 2 liftingach

Czy mam mówić więcej? Mogłabym, ale po co? Jeśli jeszcze nie skończyłaś szkolenia z Liftingu Rzęs możesz śmiało wziąć udział w szkoleniu u nas. Wystarczy do nas napisać, a my pomożemy Ci poszerzyć swoją ofertę!

 

Pliki (1)

Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium