INSTRUKTRKI MAGNITICA LASHES

W naszej Magniticowej rodzinie jest już ponad 20 certyfikowanych Instruktorów, które szkolą w Polsce i Europie z metod takich jak 1:1, 2-3D, 4-6D, 8-15D, Hyper Volume i wielu innych! Co roku organizujemy fantastyczną imprezę na której przyznajemy statuetki ,,Złotej Rzęsy” dla najlepszych Instruktorek Magnitica Lashes, oraz szereg warsztatów podnoszących umiejętności szkoleniowe naszych Instruktorów. Dzięki wykwalifikowanej kadrze nasze szkolenia zapewniają ogromną dawkę wiedzy merytorycznej i umiejętności praktycznych.

 

MAŁOPOLSKIE

 

Ewelina Golba-Sajak

 

Ewelina Klimaszewska

Ewelina Klimaszewsk

 

Moja największą pasją jest stylizacja rzęs i brwi oraz makijaż permanentny. W tych dziedzinach od zawsze dążylam do perfekcji. Zostało to docenione i dumnie noszę miano Instruktora Magnitica Lashes, Instruktora Sexy Brows oraz ukonczylam kierunek trenerski z makijażu permanentnego. Zapraszam szkolenia z tego zakresu do Krakowa do mojej placówki szkoleniowej "Beautymania".

 

Z zaangażowaniem podnoszę kwalifikacje, śledzę nowości biorac udział w szkoleniach u najlepszych rosyjskich i ukraińskich trenerów oraz konferencjach w Polsce i zagranicą.

tel. 798 826 722

FB: www.facebook.com/BeautymaniaKrakow

IG: https://www.instagram.com/beautymania_krakow/

 

MAZOWIECKIE

 

Laura Lesińska

Laura Lesińska

Tel:789370765

 

Z zawodu jestem fototechnikiem   Stylizacja rzęs zajmuje się od 2015 r. i pracuje w swoim salonie w Łomiankach. Najczęściej w salonie wykonuje stylizacje rzęs 3-5D.  Moją ulubiona metodą jest metoda 4-6D.

 

IG: https://www.instagram.com/lauralesinska_magnitica/

FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100041629278212

 

                                                                                                    Dominika Marek

Dominika Marek

 

Z zawodu jestem technikiem obsługi turystycznej, ale zdecydowanie to nie moja bajka. Na co dzień prowadzę salon w Warszawie, prywatnie jestem mama dwóch kotek rasy Sfinks. Rzęsy wykonuje od 5 lat, żadna metoda mi nie straszna chociaż najbardziej uwielbiam jak na kocią mamę przystało wszystkie stylizacje na kocie oko. IG: https://www.instagram.com/projectbeauty_domis/

FB: https://www.facebook.com/lashesbydom

 

 

 

DOMINIKA PASIEKA

Dominika Pasieka

 

ŁÓDZKIE

 

Paulina Dwornik

 

DOLNOŚLĄSKIE

 

Paulina Zybowska

Z zawodu jestem asystentką stomatologiczną, obecnie studiuje również Zarządzanie, 5 lat temu dodatkowa pasja jaką jest stylizacja rzęs przerodziła się w zajęcie, które u boku makijażu permanentnego jest moją pracą, w której spełniam się zawodowo, ukochaną metodą stylizacji rzęs są lekkie objętości, uwielbiam czarować rzęsy, które są naturalne a jednocześnie podkreślają oko i wydobywają z twarzy klientki to co najpiękniejsze.

IG: https://www.instagram.com/paulinazybowska_kobietkowo/

 

                                                                                                             Kamila Król

    Kamila Król

 

Tel: 723769795

Stylistka rzęs i brwi z pasji i miłości do branży beauty od ponad 12 lat, prowadząca swój Lash Room w Kłodzku na Dolnym Śląsku. Uwielbiam duże, puszyste i czarne wachlarze oraz awangardowe szaleństwa z kolorem. Kochająca taniec i ciągle to nowe wyzwania.

IG: https://www.instagram.com/kamilakrol_lashexpert/

FB: https://www.facebook.com/przedluzanierzeskamila

 

ŚLĄSKIE

 

Martyna Staniec

 

 

PAULINA KONSEK Pielgrzymowice

Paulina Konsek

tel. 736 846 409

e-mail: paulina.konsek@onet.pl

 

Odkąd pierwszy raz wzięłam pęsety do ręki minęło już sporo czasu ale zdecydowanie stylizacja rzęs stała się moja pasją i miłością. Prowadzę szkolenia w województwie Śląskim ze wszystkich metod stylizacji rzęs. Pomagam swoim kursantkom stawiać pierwsze stabilne i pewne kroki w tej branży, aby one również mogły z dużą wiedzą i umiejętnościami zacząć przygodę w stylizacji rzęs. W swojej karierze udało mi się zająć podium na międzynarodowych mistrzostwach i wiem, że nie raz podejmę się jeszcze nowych wyzwań. Pracuje metodą przekładaną i zdecydowanie uwielbiam mega volume. Żebyśmy mogły się lepiej poznać i razem postawić ten pierwszy krok zapraszam Cię do siebie na szkolenia. Gwarantuje ci pomoc i wsparcie na każdym etapie Twojej kariery.

 

IG: https://www.instagram.com/paulina.konsek.magnitica/

FB: https://www.facebook.com/estetica.paulina.konsek

 

 

PODKARPACKIE

 

EWELINA ZANIEWICZ

Ewelina Zaniewicz

 

Tel: 691255802

Nazywam się Ewelina Zaniewicz, mieszkam i pracuję w Rzeszowie, z wykształcenia jestem kosmetologiem. Stylistką rzęs jestem od dziesięciu lat, stylizacją brwi zajmuję się przeszło trzy lata. Prowadzę również szkolenia z tego zakresu. Jestem pasjonatką swojego zawodu jako priorytet stawiam jakość swoich usług.

 

IG: https://www.instagram.com/ewelina.zaniewicz.magnitica/

FB: https://www.facebook.com/e.zaniewicz.magnitica.rzeszow

 

SABINA LEJA

Jestem Sabina Leja ale wszyscy mówią na mnie Sabcia.

Stylizacja rzęs zajmuje się już ponad 7lat- ale wybór tej mojej obecnej drogi zawodowej/życiowej wcale nie był taki oczywisty. Z wykształcenia jestem plastykiem i handlowcem z pasji stylistka rzęs i lingerystka

Co wyróżnia Sabcię?.... chyba to że, jestem w stanie wydać każde pieniądze i każda sumę na nowe pesety, rzęsy, kleje i preparaty do rzes i itp. Moje szafki uginają się od tony peset, klei, primerow, cleanerow Dzięki temu sama testuje wiele produktów i wiem co jest super w naszej branży a co nie, co jest hitem a co przereklamowanym kitem a moje kursantki mogą korzystać na szkoleniach z ogromu mojej wiedzy i doświadczeń jakie przez te lata zdobyłam i doświadczyłam.

FB: https://www.facebook.com/sabina.leja.5

IG: https://www.instagram.com/madame.sabinaleja.szkolenia/

 

ZACHODNIO-POMORSKIE

Angelika Andybur

Z wykształcenia jestem Specjalistą ds. Księgowości. Aktualnie studentką 1 roku pielęgniarstwa. Najczęściej wykonuje stylizacje z metod 2-3D, ale to większe objętości skradły moje serce. Pracując nie lubię monotonii, dlatego też takie efekty jak KIM czy Strzałka skradły moje serce.

 

IG: https://www.instagram.com/angelicaandybur_magnitica/

FB: https://m.facebook.com/Angelica-Andybur-Instruktor-Magnitica-Szczecin-105348518232785/

 

MARTA MIĘTEK

Marta Miętek

Tel: 574790672

Z zawodu kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu.
Na co dzień w pracy salonowej zajmuję się stylizacją rzęs oraz brwi, makijażem permanentnym oraz kosmetologią pielęgnacyjną.
Ulubiona metoda w stylizacji rzęs to 4-5D - te kępki mogę robić z zamkniętymi oczami.

IG:https://instagram.com/marta.mietek_magnitica?igshid=YmMyMTA2M2Y=

FB:https://www.facebook.com/Marta-Miętek-Instruktor-Magnitica-Lashes-Sexy-Brows-zachodniopomorskie-101798798595303/

 

DARIA HOLZ

Daria Holz

Nr tel: 516190039

 

Rzęsami zajmuje się od 7 lat. Mój salon znajduje się w Świnoujściu w województwie Zachodniopomorskim. Moją pierwszą miłością są moje dwa psy . Druga to praca na złotej serii w brązach. Najwcześniej wykonuje naturalne stylizacje, ale czasami lubię też poszaleć w tych mocnych i odważnych.

 

FB:https://m.facebook.com/DariaHolzInstruktor/

IG:https://www.instagram.com/daria_holz_magnitica_lashes/

 

LUBUSKIE

 

KAROLINA BUDA

Karolina Buda

 

tel: 537545563

lashroom.kb@gmail.com

Mój zawód wyuczony to dietetyk, jednak w tym zawodzie nie przepracowałam ani jednego dnia. Swoją pasję odkryłam w profesjonalnej oprawie oka, zajmując się stylizacją rzęs oraz brwi. Uwielbiam dzielić się swoją wiedzą i duma mnie rozpiera, gdy widzę postępy kursantów. Jeśli miałabym wybrać ulubioną metodę stylizacji rzęs zdecydowanie wybrałabym mega volume. Uwielbiam tworzyć perfekcyjne wachlarze, które tworzą piękny puszek na oczach moich klientek.

FB: https://www.facebook.com/Karolina-Buda-Instruktor-Magnitica-Lashes-Gorz%C3%B3w-Wlkp-112355956891462

IG:https://www.instagram.com/karolinabuda.magnitica/

 

 

WARMIŃSKO-MAZURSKIE

 

EWELINA KALITA

Cześć, nazywam się Ewelina. Jeśli chcesz zacząć przygodę z rzęsami bądź stylizacją brwi – znajdziesz mnie w Elblągu/ Odbyłam mnóstwo szkoleń, startowałam w mistrzostwach, z których wracałam z pucharami. W branży jestem od 7 lat! Uwielbiam swoją pracę i z przyjemnością pokażę Ci jak tworzyć piękne rzęsy i brwi!

 

IG: https://www.instagram.com/ewelina.kalita_lashmaker/

 

POMORSKIE

 

PODLASKIE

 

AGNIESZKA MIELNICZUK

Nr tel 783675023

e-mail angelika.mielniczuk.instruktor@gmail.com

 

Instruktor stylizacji rzęs, liftingu rzęs, geometrii brwi oraz laminacji brwi z wieloletnim doświadczeniem, w tym prowadząca szkolenia w Paryżu oraz Brukseli. Dyplomowana kosmetyczka i wizażystka.

Szkolona u polskich, rosyjskich, ukraińskich oraz niemieckich masterów z zakresu stylizacji rzęs i brwi.

Autorka artykułów oraz programów szkoleniowych z zakresu stylizacji rzęs i brwi.

Zdobywczyni nagród na międzynarodowych mistrzostwach.

Trzykrotnie nagradzana statuetką,, Instruktorka roku,, Magniticalashes

Sędzia na mistrzostwach stylizacji rzęs w Krakowie, Ostródzie, Dnieprze oraz konkursów online.

Wykładowca na konferencjach w Krakowie i Warszawie

Nagrodzona za największą liczbę szkoleń z zakresu stylizacji brwi.

Przeszkoliła około 2tys kursantek, które są czynne zawodowo w Polsce jak i poza granicami kraju między innymi w Anglii, Belgii, Irlandii, Szkocji, Szwecji, Francji, Islandii, Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii, Niemczech

 

IG: https://www.instagram.com/angelika.mielniczuk.instruktor/

FB: https://www.facebook.com/Angelika.Mielniczuk.Instruktor

 

ŚWIĘTOKRZYSKIE

 

PATRYCJA GUMUŁA

Tel:570805017
patrycja.gumula@interia.pl

 

Z zawodu jestem kosmetologiem, natomiast stylizacją rzęs zajmuję się już od przeszło 12 lat. W wielkim sentymentem wspominam swoje początki w tym zakresie i jestem wdzięczna, ze stylizacją rzęs na przełomie tych lat poczyniła tak ogromny progres.
Swoje doświadczenie jako nauczyciel zdobyłam w policealnej szkole kosmetycznej, gdzie uczyłam praktycznej części zawodu kosmetologa. Aktualnie skupiam się na prowadzeniu szkoleń z zakresu stylizacji rzęs i liftingu rzęs.

 

IG: https://www.instagram.com/patiourody.szkolenia.rzesy/

FB: https://www.facebook.com/patiourody

 

LUBELSKIE

Marta Dąbrowska

 

WIELKOPOLSKIE

 

Barbara Schaffarczyk

Aleje 1 Maja 1/32 62-510 Konin

tel: 534910856

mail: barbaraschaffarczyk@wp.pl

 

KUJAWSKO-POMORSKIE

 

MILENA GRONCZEWSKA-ZIENTARSKA

Milena Gronczewska-Zientarska

Tel: 723 771 724

Założycielka dwóch najbardziej popularnych Akademii Szkoleniowych w Toruniu Gronczewska Pmu&Academy, posiadających status Placówek Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Licencjonowany Trener Makijażu Permanentnego oraz Oprawy Oka, z wieloletnim doświadczeniem i przygotowaniem pedagogicznym. Progi jej sal szkoleniowych przekroczyło kilka tysięcy kursantek, które z powodzeniem prowadzą własne gabinety.
Prelegent konferencji w Branży Beauty, wielokrotna Laureatka i Sędzia Mistrzostw z zakresu Oprawy Oka, autorka artykułów w pismach branżowych.
Mistrzyni Makijażu Permanentnego Amber Eyes 2021 w najwyższej kategorii Expert Ombre Brows oraz II Vicemistrzyni w Półfinale Mistrzostw Świata WULOP 2021

IG: https://www.instagram.com/milena_gronczewska_pmu/

FB: https://www.facebook.com/milenagronczewskapmu

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium