Pinceta Curve Seria Volume Masters BASIC

59,90 zł

Krótki opis

Seria wyjątkowych pincet, które powstały zgodnie ze ścisłymi wspazówkami Magnitica Lashes.


Prace nad pincetami trwały prawie rok!


Wszystko po to, by osiągnąć pełną doskonałość.

Dostępność: W magazynie

Opis produktu

Pincety Basic to specjalna seria pincet, które powstały na wzór Pincet Volume Masters, jednak wykonane zostały bez dodatkowych złoceń, co powoduje, że wytrzymują każdy rodzaj dezynfekcji.

 

To druga już seria wyjątkowych pincet, które powstały zgodnie ze ścisłymi wskazówkami Magnitica Lashes.

 

Prace nad pincetami trwały prawie rok! Wszystko po to, by osiągnąć pełną doskonałość.

 

Seria BASIC to najpopularniejsze modele serii VOLUME MASTERS.

 

Pincety wykonane są antymagnetycznej stali chirurgicznej, stosowanej przy produkcji skalpeli w medycynie estetycznej. Tak jak w przypadku Volume Masters pincety przeszły dodatkowy proces anty rdzewienia oraz oczyszczanie ultradźwiękowe, co wpływa na ich jakość i trwałość.

 

Dodatkowo każde ostrze zostało dokładnie sprawdzone pod mikroskopem pod względem temperowania, dzięki czemu jest nie tylko precyzyjne, ale pasuje zarówno do prawo jak i leworęcznych stylistek rzęs.

 

 Każda pinceta została wykonana ręcznie z potrzeby znalezienia pincety idealnej:

 

 

 

„Marzyłam o pincetach precyzyjnych, eleganckich i idealnie leżących w dłoni. O takich, które można dopasować do każdej stylistki w zależności od metody Volume którą wykonuje, czy też jej nawyków. Jestem perfekcjonistką, dlatego zależało mi by pincety były dokładnie przetestowane i dzięki temu piękne i precyzyjne. Oddaję w Wasze ręce wspaniałe pincety dla wyjątkowych stylistek, kochających metody objętościowe tak mocno jak ja. „

- Ewelina Siatkiewicz

 

 

 

Pinceta Curve Basic

Mocna, ostra, idealna dla osób lubiących pracować zarówno na klasycznej Curve jak i 5BSa czy st17.

 

Jak powstawały Volume Masters? 

 

Jak dbać o Pincetę Volume Masters? 

  • Seria Volume Masters przeznaczona jest do metod objętościowych i pracy na rzęsach 0.04-0.10, dlatego tylko z takim przeznaczeniem jej używaj. Używając jej do grubszych rzęs wyrobisz pincetę pod inne włosie i przestanie trzymać cienkie włoski.

 

  • Pod żadnym pozorem nie używaj pincety do aplikacji taśm/płatków kosmetycznych czy ściągania paseczków rzęs - stosuj ją jedynie do tworzeia fantastycznych kępek w metdach volume.

 

  • Czyść pincety. Resztki kleju nie tylko mogą uszkodzić jej piękny wygląd i pozłocenie, ale rownież wpłyą na łapanie włosków.

 

  • Po skończonej pracy zabezpieczajostrze silikonową nakładką (w zestawie) oraz odkładaj do specjalnej tuby (w zestaw).

 

  • Nie pożyczaj swoich pincet. Każda stylistka ma inny nacisk i inne pzyzwyczajenia, pod których wpływem inaczej wyrabia pincetę.  Pinceta jest Twoją najlepszą przyjaciółką w metodach volume - dbaj o nią i pilnuj pilnie;).

 

  • Unikaj punktów usługowych ostrzenia ostrza. Pincety Volume Masters zostały dokładnie zaostrzone przez osobamy zajmujące się jedynie tym, wiedzą one dokładnie jaki szlif wykonać, by Twoja pinceta była idealana i precyzyjna - w punktach ostrzenia noży niestety nie mają takiej wiedzy.

 

 

 

Zobacz więcej w kategorii Pęsety do sztucznych rzęs


Informacje dodatkowe

Długość Nie
Profil Nie


Napisz własną recenzję

Oceniasz: Pinceta Curve Seria Volume Masters BASIC