Pinceta 90 stopni Seria Volume Masters 24-kar

105,00 zł

Krótki opis

Seria wyjątkowych pincet, które powstały zgodnie ze ścisłymi wspazówkami Magnitica Lashes.


Prace nad pincetami trwały prawie rok! Wszystko po to, by osiągnąć pełną doskonałość.Zobacz więcej w kategorii Pęsety do sztucznych rzęs

Dostępność: Brak w magazynie

Opis produktu

 

UWAGA !! ULEPSZONA WERSJA !!

 

Seria wyjątkowych pincet, które powstały zgodnie ze ścisłymi wspazówkami Magnitica Lashes.

 

Prace nad pincetami trwały prawie rok! Wszystko po to, by osiągnąć pełną doskonałość.

 

Z pośród bogatej listy wzorów pincet wybraliśy 5 różnych i dopracowaliśmy specjalnie pod Magnitica Lashes, dzięki czemu seria Volume Masters jest niezwykle dokładna i niepowtarzalna.

Pincety wykonane są z japońskiej, antymagnetycznej stali chirurgicznej, stosowanej przy produkcji skalpeli w medycynie estetycznej. Pincety przeszły dodatkowy proces anty rdzewienia oraz oczyszczanie ultradźwiękowe, co wpływa na ich jakość i trwałość.

 

By w pełni poczuć ich ekskluzywność, każda pinceta została pozłocona 24 karatowym złotem! Ostrza pincet są zatemperowane tak, by łatwiej rozdzielać rzęsy przy chwytaniu kępki, a specjalna budowa pozwoli każdej stylistce znaleźć swoją ulubioną pincetę i osiągnąć mistrzostwo w metodach volume.

 

Dodatkowo każde ostrze zostało dokładnie sprawdzone pod mikroskopem pod względem temperowania, dzięki czemu jest nie tylko precyzyjne, ale pasuje zarówno do prawo jak i leworęcznych stylistek rzęs.

  Każda pinceta została wykonana ręcznie z potrzeby znalezienia pincety idealnej:

 

„Marzyłam o pincetach precyzyjnych, eleganckich i idealnie leżących w dłoni. O takich, które można dopasować do każdej stylistki w zależności od metody Volume którą wykonuje, czy też jej nawyków. Jestem perfekcjonistką, dlatego zależało mi by pincety były dokładnie przetestowane i dzięki temu piękne i precyzyjne. Oddaję w Wasze ręce wspaniałe pincety dla wyjątkowych stylistek, kochających metody objętościowe tak mocno jak ja. „

- Ewelina Siatkiewicz

 

 

 

Pinceta 90 stopni Volume Masters

Idealna dla osób lubiących układ pincety pod kątem prostym, a także pincety typu 6ASA.

 

 

 Pakowane w specjalne tuby zabezpieczające pincetę.

 

 

Jak powstawały Volume Masters? 

 

 

 

Jak dbać o Pincetę Volume Masters? 

  • Seria Volume Masters przeznaczona jest do metod objętościowych i pracy na rzęsach 0.04-0.10, dlatego tylko z takim przeznaczeniem jej używaj. Używając jej do grubszych rzęs wyrobisz pincetę pod inne włosie i przestanie trzymać cienkie włoski.

 

  • Pod żadnym pozorem nie używaj pincety do aplikacji taśm/płatków kosmetycznych czy ściągania paseczków rzęs - stosuj ją jedynie do tworzeia fantastycznych kępek w metdach volume.

 

  • Czyść pincety. Resztki kleju nie tylko mogą uszkodzić jej piękny wygląd i pozłocenie, ale rownież wpłyą na łapanie włosków.

 

  • Po skończonej pracy zabezpieczajostrze silikonową nakładką (w zestawie) oraz odkładaj do specjalnej tuby (w zestaw).

 

  • Nie pożyczaj swoich pincet. Każda stylistka ma inny nacisk i inne pzyzwyczajenia, pod których wpływem inaczej wyrabia pincetę.  Pinceta jest Twoją najlepszą przyjaciółką w metodach volume - dbaj o nią i pilnuj pilnie;).

 

  • Unikaj punktów usługowych ostrzenia ostrza. Pincety Volume Masters zostały dokładnie zaostrzone przez osobamy zajmujące się jedynie tym, wiedzą one dokładnie jaki szlif wykonać, by Twoja pinceta była idealana i precyzyjna - w punktach ostrzenia noży niestety nie mają takiej wiedzy.

Informacje dodatkowe

Długość Nie
Profil Nie


Napisz własną recenzję

Oceniasz: Pinceta 90 stopni Seria Volume Masters 24-kar