Lusterko Seria Volume Masters 24-kar

89,90 zł

Krótki opis

Seria wyjątkowych pincet, które powstały zgodnie ze ścisłymi wspazówkami Magnitica Lashes.


Prace nad pincetami trwały prawie rok! Wszystko po to, by osiągnąć pełną doskonałość.

Dostępność: W magazynie

Opis produktu

Seria wyjątkowych pincet, które powstały zgodnie ze ścisłymi wspazówkami Magnitica Lashes.

 

Prace nad pincetami trwały prawie rok! Wszystko po to, by osiągnąć pełną doskonałość.

 

Z pośród bogatej listy wzorów pincet wybraliśy 5 różnych i dopracowaliśmy specjalnie pod Magnitica Lashes, dzięki czemu seria Volume Masters jest niezwykle dokładna i niepowtarzalna.

 

Pincety wykonane są z japońskiej, antymagnetycznej stali chirurgicznej, stosowanej przy produkcji skalpeli w medycynie estetycznej. Pincety przeszły dodatkowy proces anty rdzewienia oraz oczyszczanie ultradźwiękowe, co wpływa na ich jakość i trwałość.

 

By w pełni poczuć ich ekskluzywność, każda pinceta została pozłocona 24 karatowym złotem! Ostrza pincet są zatemperowane tak, by łatwiej rozdzielać rzęsy przy chwytaniu kępki, a specjalna budowa pozwoli każdej stylistce znaleźć swoją ulubioną pincetę i osiągnąć mistrzostwo w metodach volume.

 

Dodatkowo każde ostrze zostało dokładnie sprawdzone pod mikroskopem pod względem temperowania, dzięki czemu jest nie tylko precyzyjne, ale pasuje zarówno do prawo jak i leworęcznych stylistek rzęs.


  Każda pinceta została wykonana ręcznie z potrzeby znalezienia pincety idealnej:

 

„Marzyłam o pincetach precyzyjnych, eleganckich i idealnie leżących w dłoni. O takich, które można dopasować do każdej stylistki w zależności od metody Volume którą wykonuje, czy też jej nawyków. Jestem perfekcjonistką, dlatego zależało mi by pincety były dokładnie przetestowane i dzięki temu piękne i precyzyjne. Oddaję w Wasze ręce wspaniałe pincety dla wyjątkowych stylistek, kochających metody objętościowe tak mocno jak ja. „

- Ewelina Siatkiewicz

 

 

Lusterko Volume Masters

Specjalne lusterko dopełniające serię Voume Masters! Idealne rzęsy objętościowe to także piękne przejścia - to złote lustereczko pozwoli Ci je pięknie podglądnąć.

 

 

 

Jak powstawały Volume Masters? 

 

Jak dbać o Pincetę Volume Masters? 

  • Seria Volume Masters przeznaczona jest do metod objętościowych i pracy na rzęsach 0.04-0.10, dlatego tylko z takim przeznaczeniem jej używaj. Używając jej do grubszych rzęs wyrobisz pincetę pod inne włosie i przestanie trzymać cienkie włoski.

 

  • Pod żadnym pozorem nie używaj pincety do aplikacji taśm/płatków kosmetycznych czy ściągania paseczków rzęs - stosuj ją jedynie do tworzeia fantastycznych kępek w metdach volume.

 

  • Czyść pincety. Resztki kleju nie tylko mogą uszkodzić jej piękny wygląd i pozłocenie, ale rownież wpłyą na łapanie włosków.

 

  • Po skończonej pracy zabezpieczajostrze silikonową nakładką (w zestawie) oraz odkładaj do specjalnej tuby (w zestaw).

 

  • Nie pożyczaj swoich pincet. Każda stylistka ma inny nacisk i inne pzyzwyczajenia, pod których wpływem inaczej wyrabia pincetę.  Pinceta jest Twoją najlepszą przyjaciółką w metodach volume - dbaj o nią i pilnuj pilnie;).

 

  • Unikaj punktów ostrzenia ostrza. Pincety Volume Masters zostały dokładnie zaostrzone przez osobami zajmującymi się jedynie tym, wiedzą one dokłądnie jaki szlif wykonać, by Twoja pinceta była idealana i precyzyjna - w punktach ostrzenia noży niestety nie mają takiej wiedzy.

Informacje dodatkowe

Długość Nie
Profil Nie


Napisz własną recenzję

Oceniasz: Lusterko Seria Volume Masters 24-kar