• Szkolenie 2-9D z Iną Adamovich

  Już 27-28.06 zapraszamy na dwudniowe szkolenie ze wspaniałą Iną Adamovich!

  Szkolenie odbędzie się w Krakowie.

  WWW INA

  PLAN SZKOLENIA

  Dwudniowy program kursu:

  Kurs autorski "Różne techniki objętość rzęs,technika autorska  2-9D objętości"

  Praca odbywa się na rzęsach, 0,05 i 0,06

  Unikalny Kurs obejmuje różne metody i techniki stylizacji volume.

   

  Dowiesz się:

  - Jak zrobić wspaniałą objętość w możliwie najszybszym czasie (godzina jedno oko) metodologia, która pozwala na skrócenie czasu pracy

  - Rzęsy dla stworzenia mega objętości

  - Jak wybrać idealne materiały i narzędzia, aby zwiększyć objętość

  - Klej. Wszystko, co musi wiedzieć kosmetyczka. Obalanie mitów .

  - Płyny pomocnicze i narzędzia.

  - Wszystkie sposoby, aby zwiększyć objętość (2D-3D, "Hollywood", "puszyste" objętości)

  - Różne techniki objętościowe, autorska technika 5-9D objętości;

  - Tworzenie idealnej kępki za pomocą kilu technik. Kształtowanie oka 2,3-D i 5 do 9d.

  - "+" I "-" różnych technik. Możliwość wybierania techniki indywidualnego klienta;

  - Objętość codzienna 2-3d. Jak przedłużyć rzęsy, by móc je dłużej nosić

  - Konkurencyjność

  - Wpływ metody korekcji kształtu oka w przedłużaniu rzęs

  - Autorski sposób na modelowanie oka

  - Kierunkowanie i rzędowość rzęs

  - Efekt "podstawowej objętości" oraz schematy stylizacji

  - Gładkie przejście. Gładka linia rzęs

  - Mix kilkoma skrętami

  - Przejścia w mieszaniu skrętów

  - sztuczki  tajemnicy obetosci

  - pozycja rąk

  - Psychologia komunikacji z klientem

   

  Cena obejmuje zestaw startowy, który zawiera:

  -mini płyta

  -szczotka do rzęs

  -naklejki na kamień

  - 1 paletka rzęs - przerwy kawowe i lunch

   

  Koszt szkolenia dwudniowego to 4300zł

  Warunkiem uczestnictwa jest podpisanie umowy o poufności z Iną Adamovich oraz przedpłata 2000zł celem zaliczki.

 • Czym jest chroniczne zapalenie powiek (blepharitis) i kto znajduje się w grupie ryzyka?

  ewelina male Ewelina Siatkiewicz - założycielka Magnitica Lashes

  Chroniczne zapalenie powiek to infekcja powiek i mieszków włosowych rzęs, która dotyczy od 33% do 50% dorosłych. Często porusza się temat zapalenia spojówki, jednak zapomina się o zapaleniu powiek, którego bardzo łatwo się nabawić. Sztuczne rzęsy oraz permanentna mascara mają bezpośredni związek z tym schorzeniem… Źle zaaplikowane rzęsy (za małe odstępy od powieki), zła higiena rzęs (niedokładne czyszczenie lub jego brak) - to wszystko może sprawić, że oczy staną się czerwone, łzawiące i swędzące, a klientka może nawet odczuwać tzw. piasek pod powieką. Zapalenie powiek swoje objawy ma zarówna na jak i pod powieką. Często zdradzają je też suche łuski czyli mankiet z keratyny i tłuszczu (przezroczyste lub żółtawe) u podstawy rzęs powieki górnej i dolnej.

  Zapalenie-oko

  Na zapalenie spojówek szczególnie narażone są osoby chore na Cukrzycę, dlatego warto w swojej karcie klienta mieć pytanie, czy klientka choruje na nią.

  Osoby noszące sztuczne rzęsy często są przekonane, że jeśli nie dotykają rzęs i powiek oraz nie dopuszczają do kontaktu z wodą, przedłużone rzęsy utrzymają się dłużej. Co ciekawe, schorzenie dotyka często jedne z bardziej zadbanych klientek, które brak mycia rzęs traktują jako rodzaj pielęgnacji! To nieprawda, że rzęsy lepiej się wtedy trzymają – jest wprost przeciwnie. Schorzenie może doprowadzić do wypadania naturalnych rzęs.

  Rzęsy mają funkcję ochronną oka, a jeśli je przedłużymy lub zagęścimy zwiększamy „parasol” ochrony, wyłapując wszelkie zanieczyszczenia rzęsami. Sztuczne rzęsy powinny być czyszczone łagodnym, hipoalergicznym preparatem opartym na wodzie (nie szczypiącym w oczy), zawierającym naturalne substancje antyseptyczne, jak olejek z drzewa herbacianego. Niestety sama woda nie pomoże. Czyszczenie rzęs i powiek powinno odbywać się codziennie. Rzęsy myjemy dokładnie od góry ale i od spodu, piana wytworzona przez szampon lepiej wnika w rzęsy między rzęsami, dokładnie czyszcząc wszystkie przestrzenie. Właściwa higiena nie tylko łagodzi objawy, ale również zapobiega nawrotom. Warto pamiętać o stosowaniu ciepłej wody, która odblokuje ujścia gruczołów łojowych i upłynni łój.

  Chroniczne zapalenie powiek może przenosić się z jednej osoby na inną, gdyż często wywołuje je bakteria Nużeńca (Demodex) lub bakterie z rodziny gronkowców.

  Jeśli chodzi o Demodex, to jest to pasożyt żyjący w ujściach gruczołów łojowych. Stan zapalny jaki może wywołać, występuje poprzez mechaniczne zatkanie ujść gruczołów, co zaburza ich pracę, ale także przez mechaniczne drażnienie cebulek rzęs, które zaczynają nieprawidłowo rosnąć, wtórnym nad zakażeniem bakteryjnym oraz bezpośrednim działaniem alergennym.

  Jeśli jesteś Stylistką Rzęs, informuj klientki o takim niebezpieczeństwie i przypominaj o tym, jak dbać o rzęsy, w tym o konieczności czyszczenia ich.

  Oczywistą rzeczą jest utrzymanie higieny w salonie i dezynfekowanie pęsety i innych sprzętów po wizycie każdej klientki. Koniecznym zwyczajem jest korzystanie ze sprzętów jednorazowych, co zapobiega zakażeniom, a także podstawą jest używanie zdezynfekowanej pincety. Warto oczy każdej klientki zmywać szamponem z olejkiem z drzewa herbacianego (bez względu czy jest w czy bez makijażu), który działa jak primer, zwiększa więc jakość i przyczepność rzęs.

  Jeśli jesteś klientką, zawsze zdobywaj informacje o Stylistce Rzęs z której usług chcesz skorzystać i upewnij się, że posiada ona doświadczenie oraz odpowiednie licencje i certyfikaty.

  Jeśli niestety, ale już nabawiłaś się zapalenia powiek (lub Twoja klientka), oprócz prawidłowej higieny zadbaj także o dietę, gdyż niedobory witamin z grupy B czyli B6, biotyny (witaminy B7) oraz ryboflawiny (witaminy B2) oraz cynku często pomagają w rozwoju zapalenia. Warto rozpocząć także suplementację nienasyconymi kwasami tłuszczowych (NNKT) - omega- 3 i omega-6. Zalecałabym także zdjęcie rzęs oraz wizytę u okulisty.

  Przy zachowaniu właściwej higieny i regularnej dezynfekcji, przedłużanie rzęs i brwi jest całkowicie bezpiecznym zabiegiem.

  Mam nadzieję, że ten tekst będzie dla Was przydatny.

  Pozdrawiam - Ewelina Siatkiewicz

  -----------------------------------

  Polecamy szampon do rzęs:

  szampon do rzes
 • Czym różnią się rzęsy silk od mink? Jak rozpoznać prawdziwe norki?

  gronczewskaObecnie na rynku mamy ogromny wybór, jeśli chodzi o rodzaje rzęs. Firmy prześcigają się z ofertami, czego efektem są powstające mity wokół produktów, których używamy do stylizacji rzęs. Dlatego na swoich szkoleniach poruszam bardzo ważną kwestię- czym różnią się rzęsy silk od mink? Niestety niedoświadczone stylistki jak i ich klientki padają ofiarami swojej niewiedzy, przez co ceny na rynku rzęsowym są bardzo różne. Duże zainteresowanie wzbudzają ogłoszenia typu: ‘Przedłużanie rzęs norki 100zł’ lub ‘Przedłużanie rzęs, najwyższej jakości rzęsy jedwabne’. Płacąc za ‘norki’ niską kwotę możemy być pewne, że nie mamy do czynienia z naturalną norką syberyjską, ponieważ te są bardzo drogie, a idąc na zabieg wykonywany rzęsami ‘silk’ niestety nie będziemy nosiły rzęs z jedwabiu. Ten fakt jest niestety czasami celowo wykorzystywany przez stylistki w celu wprowadzenia klientki w błąd. Szybciutko tłumaczę o co chodzi  ‘Silk’ w tłumaczeniu na język polski oznacza ‘jedwab’, natomiast ‘mink’- ‘norka’. Bardzo często spotykamy się z błędną interpretacją tych nazw. Zarówno rzęsy mink jak i silk (inaczej nazywane rzęsami syntetycznymi) są wykonane z tego samego tworzywa sztucznego, są to tylko nazwy handlowe, które pozwalają nam je rozróżnić. Rzęsy SILK Wykonane z tworzywa sztucznego, są lśniące, elastyczne, każda rzęsa jest taka sama, idealnie wyprofilowane czarne (wpadające w granat), idealne do metod objętościowych oraz klientek które lubią wyrazisty look.

  Rzęsy MINK Wykonane z tego samego tworzywa sztucznego, co rzęsy silk. Są kruczoczarne, bardziej matowe (co ma właśnie imitować naturalne rzęsy z norki), elastyczne, idealne dla klientek, które cenią sobie bardziej naturalny wygląd.

   

  Jak odróżnić rzęsy z norek syberyjskich od rzęs mink? Wbrew pozorom jest to bardzo proste. Rzęsy syntetyczne (mink, silk) są idealnie wyprofilowane, każda rzęsa jest takiej samej grubości, długości, ich końce w kasetce są równiutkie:

  Rzęsy naturalne z norek syberyjskich charakteryzują się puszystymi, nierównymi zakończeniami, każda rzęsa może być innej grubości:

  Jeśli jednak nadal nie jesteśmy pewne z jakim rodzajem mamy do czynienia, możemy podpalić rzęsę. Syntetyczna stopi się, pozostawiają zapach palonego plastiku, natomiast rzęsa naturalna spali się, pozostawiając charakterystyczny zapach palonego włosa ;).

   

  Stylizacja rzęsami Silk Magnitica

  12628488_1745456419017639_8793858408295711493_o

   

  Stylizacja rzęsami Mink Magnitica

   

  12671616_1745456499017631_8590897193748919855_o 12622056_1745457675684180_3218279790919791131_o

  W pracy stylistki ważne jest, aby przeprowadzić wywiad z klientką, wysłuchać jej oczekiwań, pokazać każdy rodzaj rzęs i dobrać ten odpowiedni. Mam też nadzieję, że rozwiałam wszelkie wątpliwości związane z rodzajami rzęs, a to jakich będziecie używać do swoich stylizacji (lub nosić) pozostawiam Wam :).

   

 • Polina Glebanova na 2 szkoleniach w Magnitica Lashes!

  Miło nam poinformować, że znana jurorka, stylistka, trenerka i założycielka Lash Room RU, Polina Glebanova, przyjedzie do Polski na nasze specjalne zaproszenie. Polina w dniach 8-9.09.2015 przeprowadzi aż dwa szkolenia z technik Russian Volume!

Produkty 1 do 4 z 32

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 8